Program pro 2021 odtajněn!

Vážení fanoušci,

žádné dlouhé napínání, žádné nabízení prodeje vstupenek jako „zajíce v pytli“. Program 2. ročníku Loučení s létem je tady!  A ne ledajaký! Je nám potěšením, že mezi headlinery pro rok 2021 se najdou taková esa jako Monkey Bussiness se zpěvákem a showmanem Matějem Ruppertem v čele, Michal Hrůza, který nám svoji tvorbou dodá tolik potřebnou energii a optimismus, super bavič – legendární Ivan Mládek, dále energická kapela The Atavists – dvojnásobný držitel hudební ceny Anděl a další super interpreti a formace, u kterých je jisté, že se budete opět bavit od první do poslední chvíle tohoto multižánrového festivalu pro širokou veřejnost a všechny věkové generace.

Další přidanou hodnotou je jedinečné prostředí a prostor Areálu Zahrada, který vás vždy osloví svou tématičností, nezaměnitelnou atmosférou a originální výzdobou – to vše dohromady jinde prostě nenajdete.

K tomu bude jako vždy připravena pestrá nabídka nápojů a jídla.

V tuto chvíli se již připravuje předprodej za akční cenu. Sledujte nás proto, o předprodeji vás budeme v dohledné době informovat. (změna programu a termínu vyhrazena)

Program 2021 odtajněn!