Vážení fanoušci,

jak vás průběžně informujeme, přípravy na letošní Loučení s létem 2021 jsou v plném proudu.

Byť jsme optimisté, s ohledem na situaci 2021 s úplným uvolněním počtu návštěvníků asi počítat nemůžeme. Držíme se proto raději při zemi a celou akci připravujeme tak, aby mohla proběhnout i při limitované účasti 900 účastníků! Neváhejte si proto vstupenky z předprodeje včas zajistit, my uděláme vše pro to, abychom vám i při tomto limitujícím opatření účasti a po období půstu spravili náladu. Jaké jsou tedy možnosti a výhody předprodeje?

PŘEPRODEJ VSTUPENEK ZA AKČNÍ CENU Z POHODLÍ DOMOVA NA NAŠEM E-SHOPU

Aktuální nákup vstupenky za akční cenu 450,-Kč (cena se bude zvyšovat). Při nákupu 2 ks vstupenek na našem e-shopu obdržíte jako bonus samolepku Loučení s létem ZDARMA.  Platí i pro každé další 2 vstupenky. V ceně vstupenky je i parkování ZDARMA.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK U CELOREPUBLIKOVÉ SÍTĚ TICKETSTREAM

I v celorepublikové síti Ticketstream jsou k dispozici vstupenky za akční cenu 450,- Kč (cena se bude zvyšovat). V ceně vstupenky je parkování ZDARMA. Veškeré info zde.

Pro prvních 100 držitelů vstupenek z předprodeje bude při příchodu pokladně připraven dárek. Ceny vstupenek pro prodej na místě budou zveřejněny cca 14 dní před festivalem.

Předprodej za akční cenu spuštěn

Loučení s létem 2021
Loučení s létem line-up 2021
The Legends Rock Fest 2021